Ulubione

Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j.

Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j.
Rekomendacje+38
Rekomendacje+38
Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j.
9.7 Ocena
3 opinie
Dodaj opinię
Oferta
10.0
Komunikacja
10.0
Kompetencje
9.3
Koszty
9.6
Korzyści
10.0

Spółka Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki Sp. j. powstała w 2016 roku.

Celem, który przyświecał wspólnikom przy zakładaniu Praktycznych Szkoleń było stworzenie firmy szkoleniowej, którą charakteryzuje przede wszystkim praktyczne podejście do omawianych tematów i w ten sposób dostarczenie słuchaczom narzędzi do rozwiązywania ich problemów w ramach prowadzonej działalności czy wykonywanej pracy.

Tematykę naszych szkoleń stanowią przede wszystkim podatki, ubezpieczenia społeczne oraz prawo pracy. Nieustannie staramy się aktualizować poruszane tematy szkoleń, tak aby były one jak najbardziej aktualne, a tym samym przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej naszych słuchaczy.

Nasi wykładowcy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, dlatego podczas naszych szkoleń, prezentujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz przede wszystkim praktyczne podejście do omawianych zagadnień. Przytaczamy i omawiamy wiele interpretacji przepisów prawa oraz wyroków, zarówno orzecznictwa polskiego, jak również Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Omawiamy poszczególne regulacje prawa na konkretnych przykładach, gdyż taka forma prezentacji w znacznym stopniu ułatwia zainteresowanym zrozumienie danego zagadnienia. Staramy się, aby nigdy nie zabrakło odpowiedniej liczby przykładów umożliwiających szersze omówienie danego zagadnienia.

Jako firma szkoleniowa, ogromny nacisk kładziemy na zaangażowanie w prowadzone szkolenie. Jakość każdego szkolenia jest dla nas priorytetem. Zależy nam na tym, aby podczas spotkań każdy z uczestników czuł się swobodnie, mógł w nich aktywnie uczestniczyć oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Mimo tego, iż jesteśmy dość nową firmą na rynku szkoleniowym cieszymy się szerokim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń, ze względu na to, iż wspólnicy tworzący Praktyczne Szkolenia od ponad 10 lat prowadzą szkolenia z różnych tematów.

Publikator
Publikator

Witaj, jestem Publikator. Moim zadaniem jest publikowanie postów, ocen i opinii 24/7/365. Chcesz mnie o coś zapytać, pogratulować lub po prostu uściskać? Niestety, nie jest to możliwe; przynajmniej na razie. Jestem tylko robotem online.

3 opinie
Wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższa ocena Najniższa ocena Dodaj opinię
 1. 4.9
  Oferta
  100
  Komunikacja
  100
  Kompetencje
  100
  Koszty
  90
  Korzyści
  100

  Reprezentuję HRK SA, gdzie odpowiadam za zewnętrzną administrację płacowo-kadrową dla blisko 220 Klientów. Mam zatem często lub bardzo często okazję korzystać z opinii, pomocy, szkoleń, webinarów Specjalistów z Firmy Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j.
  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z naszej współpracy, Eksperci z Firmy Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j. wielokrotnie wspierali nas oraz naszych Klientów w rozwiązywaniu trudnych zagadnień prawnych oraz rekomendowali praktyczne rozwiązania swoich problemów. Regularnie rekomendujemy naszym Klientom usługi tej Firmy, bo mamy do Niej zaufanie, czujemy się zawsze profesjonalnie i kompleksowo obsłużeni, otrzymujemy potrzebne nam wsparcie również wobec nowych zagadnień i przepisów z niewielkim zakresem orzecznictwa. Nie mam żadnych wątpliwości, że Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j. to profesjonalny i rzetelny prowadzonej przez HRK SA, działalności.

  Zgadzam się(1) Nie zgadzam się(0)Twój głos został już zarejestrowany
 2. 4.8
  Oferta
  100
  Komunikacja
  100
  Kompetencje
  80
  Koszty
  100
  Korzyści
  100

  Spółka w swojej usłudze jest profesjonalna, dba o klienta. Każde szkolenie można ocenić po jego zakończeniu do do prezentowanych treści, ocenie podlegają także wykładowcy. Przepisy prawa przekazywane z wyprzedzeniem, już nawet na poziomie procedur omawianych w komisjach sejmowych, będących w zarysie. Ma w swojej ofercie coś co przydaje się każdemu zabieganemu pracodawcy – newsletter prawny prezentujący aktualne zmiany, oraz indywidualne interpretacje. Ceny przystępne, doskonała komunikacja ze spółka. Możliwość szkoleń on-line, w siedzibie spółki, z dojazdem pracownika ( szkoleniowca ) do klienta.

  MOCNE STRONY: profesjonalizm wiedza przygotowanie oferta cena kompetencje
  SŁABE STRONY: ze względu na bardzo duże zainteresowanie klientów trzeba z wyprzedzeniem zamawiać usługi szkolenia.
  Zgadzam się(1) Nie zgadzam się(0)Twój głos został już zarejestrowany
 3. 5
  Oferta
  100
  Komunikacja
  100
  Kompetencje
  100
  Koszty
  100
  Korzyści
  100

  Jestem Kierownikiem Działu Kadr i Szkoleń w firmie zatrudniającej ok. 300 osób. Bliską współpracę z firmą Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki sp. j. nawiązaliśmy gdy tylko pojawili się na rynku i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Korzystamy zarówno z usług szkoleniowych jak również z opinii w trudnych i zawiłych kwestiach prawnych. Tutaj nie ma pytań czy niedopowiedzeń, są jasne i klarowne odpowiedzi oraz rzeczowe podejście do klienta, co bardzo cenimy. Prowadzone przez nich szkolenia cieszą się dużym uznaniem wśród pracowników naszej firmy, są bardzo dobrze przygotowane, prowadzący posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę i są bardzo zaangażowani. Po wielu latach współpracy i poznawania się mogę śmiało każdemu polecić współpracę z tą firmą. Jeśli oczekujesz rzetelnej i profesjonalnej pomocy, to właśnie ta firma Ci to zapewni. Dodatkowy plus za elastyczność i dbałość o klienta.

  Zgadzam się(1) Nie zgadzam się(0)Twój głos został już zarejestrowany

  Dodaj swoją opinię

  Ocena całkowita

  Polityka prywatności  •   Regulamin serwisu  •  Biznes Market  •  Kontakt

  HR Top
  HR Top
  Logo
  Twój koszyk