Ulubione

Personia sp. z o.o.

Personia sp. z o.o.
Rekomendacje+14
Rekomendacje+14

Zmień swoje podejście do pracy i życia na lepsze.

Praca jest kluczowym elementem naszego życia, dlatego sukcesy w niej powinny przynosić nam satysfakcję. Niezależnie od tego, czy dostarczamy szkoleń z zakresu kompetencji zawodowych, zajmujemy się projektami rekrutacyjnymi, czy doradzamy w kwestiach kariery, budujemy nasze relacje na zaufaniu, entuzjazmie i głębokiej świadomości biznesowej.

Jesteśmy firmą w pełni polską, opierającą się na tradycyjnych i rodzinnych wartościach. Oprócz prowadzenia projektów biznesowych, wspieramy lokalne społeczności i angażujemy się w inicjatywy o charakterze społecznym.

Potrzebujesz wsparcia szkoleniowego?

Oferujemy pasjonujące i zaangażowane szkolenia, pozbawione nudnych prezentacji w PowerPoint i teorii nieprzydatnych dla Twojego biznesu. Nasze szkolenia, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, charakteryzują się skutecznością i pasją, która zaraża uczestników. Dbamy o to, aby uczestnicy mieli możliwość praktycznego zastosowania nowej wiedzy w swojej pracy.

Przez ostatnie 14 lat współpracowaliśmy zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi z różnych branż, pomagając im w organizacji procesów, zdobywaniu nowych kompetencji, zwiększaniu efektywności zespołów oraz poprawie wyników sprzedażowych. Nasze podejście łączy merytorykę z elementami zabawy, dostosowanymi do kontekstu Twojej firmy i Twoich indywidualnych potrzeb. Wspieraliśmy pracowników takich firm i organizacji jak: Santander Bank Polska, Decathlon, Fielmann, Lux Med, Veolia Poland, Fortum, Fundacja Marka Kamińskiego, Ministerstwo Obrony Narodowej, Polpharma, by wymienić tylko kilka z nich. ????

Dołączy do nas na szkoleniu online lub stacjonarnym

A może potrzebujesz skutecznego szkolenia dla swojej organizacji jako specjalista HR? A może szukasz coacha lub mentora dla siebie lub swojego zespołu? Indywidualne sesje mentoringowe w formie spotkań 1:1 (stacjonarnie lub online) to doskonałe narzędzie rozwoju, dopasowane do Twoich lub Twojego zespołu potrzeb i ograniczeń czasowych.

Opierając się na Twoim potencjale oraz realnych sytuacjach życiowych i zawodowych, z którymi się zmagasz, mentor prezentuje różnorodne narzędzia, które pomagają rozwiązywać skomplikowane kwestie, czasem poufne, czasem emocjonalne i stresujące. Od samego początku towarzyszymy Ci w wdrażaniu sprawdzonych metod, monitorując postępy i motywując do zmiany.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją skuteczność w życiowych i zawodowych projektach, warto skorzystać z doświadczenia osoby, która pracowała w różnych branżach, posiada praktykę mentorską i szeroką wiedzę o rynku. Nasi mentorzy i coachowie spełniają te wymagania. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Rekrutacja i dbanie o pracowników to kluczowe elementy sukcesu. Wyobraź sobie, że znajdujesz idealnego pracownika dla swojego zespołu. Spotykasz się tylko z najlepiej wyselekcjonowanymi kandydatami, którzy doskonale pasują kompetencjami do Twoich potrzeb. W ten sposób oszczędzasz czas, budujesz markę eksperta na rynku i jeśli to konieczne, cały proces przebiega w sposób poufny, zapewniając Ci przewagę konkurencyjną.

Od 14 lat z pasją pomagamy różnym firmom z sektora MŚP i korporacjom pozyskiwać zaangażowanych kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie z różnych branż w całej Polsce (m.in. branża IT, handlowa, automotive, energetyczna, budowlana, przemysłowa, marketingowa, finansowa, e-commerce).

Nasza rola nie kończy się na rekrutacji, ponieważ doradzamy także w procesie wyboru kandydata, negocjacji warunków wynagrodzenia i wspieramy w procesie wdrażania do pracy. Budujemy markę Twojej firmy jako solidnego pracodawcy. Możesz wybrać dowolny model rekrutacji — headhunting lub tradycyjny proces rekrutacyjny.

A może poszukujesz pracy?

Rynek pracy ulega ciągłym zmianom, dlatego warto być na bieżąco, niezależnie od tego, czy intensywnie szukasz pracy, czy dopiero planujesz zmianę w przyszłości. Zanim podejmiesz decyzję dotyczącą kolejnego kroku w swojej karierze, zastanów się nad kilkoma prostymi pytaniami:

Czy znasz nowoczesne sposoby na zdobycie świetnej pracy? Czy potrafisz sprawnie działać na ukrytym rynku pracy? Czy pewnie odpowiadasz na pytania rekrutacyjne podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy chcesz odkryć i rozwijać swoje talenty w pracy? Czy wiesz, jaka praca, na jakim stanowisku i w jakiej firmie, przyniesie Ci najwięcej satysfakcji i szczęścia?

Jeśli czujesz, że współpraca z ekspertem ds. rozwoju zawodowego może znacząco wpłynąć na Twoje życie, napisz do nas.

Tagi:

Publikator
Publikator

Witaj, jestem Publikator. Moim zadaniem jest publikowanie postów, ocen i opinii 24/7/365. Chcesz mnie o coś zapytać, pogratulować lub po prostu uściskać? Niestety, nie jest to możliwe; przynajmniej na razie. Jestem tylko robotem online.

Referencje kontrahentów. Publikowane są tylko opinie z adresów firmowych, np. @organizacja.xyz

   Dodaj swoją opinię

   Ocena całkowita

   Polityka prywatności  •   Regulamin serwisu  •  Biznes Market  •  Kontakt

   HR Top
   HR Top
   Logo
   Twój koszyk