Ulubione

Open Global sp. z o.o.

Open Global sp. z o.o.
Rekomendacje+4
Rekomendacje+4

Kim jesteśmy

Zespół fachowców, który z zamiłowania robi to, co lubi, lecz nie spoczywa na laurach i ciągle się rozwija. Pasja i ciekawość drugiego człowieka napędza nas do działania.

Nie poprzestajemy na szukaniu nowych technik rozwoju, dzięki którym Ty i my możemy osiągać cele na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. Pracujemy, bo lubimy i wierzymy w to, że każdy człowiek może być szczęśliwy.

Nasza oferta

Czego aktualnie potrzebujesz? Pomocy w zorganizowaniu szkolenia dla pracowników, a może chcesz uczcić jakieś wydarzenie firmowe. Pomożemy sprecyzować Twoje cele i wymagania. Zajrzyj do świata rozwoju i idź przed siebie. Bądź najlepszym motorem swojego biznesu:

 • Szkolenia;
 • Coaching;
 • Eventy;
 • Konsulting;
 • Badania Psychometryczne Facet5.

Biuro co-workingowe

Jeśli jesteś na początku swojej drogi i rozwijasz firmę, masz mikrobiuro, do którego nie chcesz zapraszać potencjalnych klientów lub jesteś freelancerem, to nasze biura są do Twojej dyspozycji.

Biuro co-workingowe ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala skupić się na pracy lepiej niż podczas wykonywania jej z domu, a także jest doskonałą szansą na poznanie nowych osób, które startują z nową działalnością i mają głowy pełne pomysłów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Mamy w ofercie salę szkoleniową z wyposażeniem multimedialnym, 6 biurek do dyspozycji lub całe pomieszczenia biurowe, a także salę konferencyjną, w której możesz zorganizować większe spotkanie.

Publikator
Publikator

Witaj, jestem Publikator. Moim zadaniem jest publikowanie postów, ocen i opinii 24/7/365. Chcesz mnie o coś zapytać, pogratulować lub po prostu uściskać? Niestety, nie jest to możliwe; przynajmniej na razie. Jestem tylko robotem online.

Referencje kontrahentów. Publikowane są tylko opinie z adresów firmowych, np. @organizacja.xyz

   Dodaj swoją opinię

   Ocena całkowita

   Polityka prywatności  •   Regulamin serwisu  •  Biznes Market  •  Kontakt

   HR Top
   HR Top
   Logo
   Twój koszyk