Ulubione

ManpowerGroup sp. z o.o.

ManpowerGroup sp. z o.o.
Rekomendacje+52
Rekomendacje+52

Manpower w Polsce

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej.

Manpower to marka będąca częścią ManpowerGroup. Jest światowym liderem rozwiązań w zakresie rekrutacji stałej i pracy tymczasowej – tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać ich konkurencyjność. Firma od ponad dwudziestu lat dostarcza tysiącom klientów nad Wisłą pełen wachlarz rozwiązań HR, oferując zarówno jednorazowe rekrutacje, jak również wsparcie w opracowaniu i realizacji strategii personalnej. Usługi Manpower w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Manpower w Polsce działa poprzez sieć 70 agencji w całym kraju.

W Erze Człowieka potencjał ludzki staje się siłą napędową wzrostu gospodarczego a talent wyznacznikiem konkurencyjności firm. Dzięki silnej i zaufanej marce, Manpower w Polsce skutecznie przyciąga kandydatów gwarantując klientom szybki dostęp do pracowników jakich potrzebują.

ManpowerGroup and the Digital Revolution

Manpower umożliwia owocną współpracę pomiędzy organizacjami i talentami: podnosi konkurencyjność swoich klientów i zwiększa potencjał kandydatów tworząc innowacyjne, efektywne rozwiązania, dzięki którym mogą oni zrealizować swoje cele osiągając więcej niż oczekiwali i odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Manpower na świecie

Manpower jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej.

Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług rekrutacyjnych zapewnia firmom niezbędną elastyczność. W oparciu o zaufaną markę i wieloletnią wiedzę ekspercką, Manpower zbudował bazę talentów, aby zapewnić Klientom, jeszcze szybszy dostęp do poszukiwanych pracowników. Firma podnosi konkurencyjność Pracodawców i zwiększa potencjał Kandydatów tworząc dla nich innowacyjne, efektywne rozwiązania HR, dzięki którym mogą oni zrealizować swoje cele osiągając więcej niż oczekiwali i odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Publikator
Publikator

Witaj, jestem Publikator. Moim zadaniem jest publikowanie postów, ocen i opinii 24/7/365. Chcesz mnie o coś zapytać, pogratulować lub po prostu uściskać? Niestety, nie jest to możliwe; przynajmniej na razie. Jestem tylko robotem online.

Referencje kontrahentów. Publikowane są tylko opinie z adresów firmowych, np. @organizacja.xyz

   Dodaj swoją opinię

   Ocena całkowita

   Polityka prywatności  •   Regulamin serwisu  •  Biznes Market  •  Kontakt

   HR Top
   HR Top
   Logo
   Twój koszyk